OFERTA SPECJALNA

DLA CZYTELNIKÓW

Wykorzystaj najlepsze metody Fitness Mózgu

sprawdzone przez prawie 10 lat!

10 lat praktyki

Unikalna forma kursu

Jesteśmy na bieżąco

i łączymy odkrycia naukowe z atrakcyjną formą

uczenia się.

Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze metody

ze wszystkich lat.

Animacje, interaktywne ćwiczenia i uporządkowany proces uczenia się umiejętności.

Aktualne badania naukowe


Dynamiczne czytanie z wysokim poziomiem zrozumienia

Opanujesz 10 kluczowych strategii dynamicznego czytania.


Wyeliminujesz niechęć i znudzenie.


Będziesz z łatwością i zrozumieniem skanować artykuły w internecie.


Nauczysz się praktycznych technik szybkiego czytania na komputerze, tablecie i smartfonie.


Dzięki systemowi 7 kroków będziesz w stanie przeczytać dowolną książkę w 2-3 godziny z wysokim poziomem zrozumienia i zapamiętania tekstu.


Poznasz metodę Hiperczytania, która wychodzi ponad tradycyjne techniki i jest z powodzeniem stosowana przez studentów medycyny, prawa, inżynierów i przedsiębiorców.


Będziesz w stanie czytać 3-5 stron na minutę z wysokim poziomem zrozumienia.


Przestawisz się z czytania fonetycznego na czytanie wizualne (obrazami).


Nauczysz się, jak angażować i rozwijać wyobraźnię podczas czytania.


Opanujesz aż 6 różnych strategii pracy z tekstem od szybkiego skanowania, przez bardzo głębokie czytanie nastawione na zrozumienie skomplikowanych zagadnień i procesów.


Wyeliminujesz błędy, które zniechęcają i spowalniają Twoje czytanie.


Nauczysz się jak przeczytać książkę "na raz", by więcej nie zostawiać rozpoczętych i nigdy nie dokończonych książek…


Nareszcie będziesz w stanie czytać 1-3 książki tygodniowo.

Czytaj 4-5 stron na minutę z wysokim zrozumieniem!

Uruchom wyobraźnię

i czytaj książkę jakbyś oglądał film

Strategie czytania różnych rodzajów tekstu

Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie potrzebne narzędzia do 5-krotnego przyspieszenia pracy umysłu i poprawienia produktywności

Mamy ponad 10 letnie doświadczenie w praktycznej edukacji możesz nam zaufać, że dostaniesz tylko sprawdzone i rzetelne metody

W niespotykanej wcześniej cenie otrzymasz kompletny zestaw do przyspieszenia nauki nowych umiejętności.

Czego się nauczysz?

  • Będziesz przyswajać informacje 5x szybciej niż robisz to obecnie, co oznacza, że tekst, który obecnie przeczytałbyś w ciągu godziny, zajmie Ci teraz jedynie 12min.
  • Czytanie stanie się przyjemne, ponieważ nauczysz się, jak czytać w sposób obrazowy, rozwijający wyobraźnię.
  • Dzięki metodzie wychwytywania najważniejszych informacji, oszczędzisz mnóstwo czasu i z łatwością „wykryjesz” i przyswoisz najważniejsze zagadnienia z tekstu.
  • Twoja koncentracja zwiększy się dzięki specjalnym ćwiczeniom z FLOW, co pozwoli Ci podnieść swoją produktywność na co dzień
  • Będziesz rozumieć więcej, kiedy do każdej książki lub tekstu podejdziesz z gotowym planem taktycznym. Dzięki temu będziesz mógł wreszcie stosować nabytą wiedzę w praktyce!

10

Lat doświadczenia w praktycznej edukacji

9000+

Szczęśliwych uczestników naszych szkoleń

1.5k+

Stworzonych filmów edukacyjnych

"Poranek, godzina 6:00, pierwsza kawa. Z radością sięgam po książkę z listy pozycji

na 2019r. Zadaje sobie pytanie, jaki jest cel zgłębienia tych treści, zapoznaje się z grafiką, rozdziałami, ilością stron. Podejmuję decyzję, jak długo mogę czytać i kiedy zamierzam ją skończyć. Pełna koncentracja i relaks, radość z poszerzania wiedzy. Wiem, jak zdobywaną wiedzę mogę wykorzystać w praktyce. Jestem zdumiona tempem mijających stron... i taki nawyk na 2019 rok :)"

Katarzyna Trębacz

Emilia Warakomska

"Wszystko się zgadza! Żałuję, że zdecydowałam się dopiero teraz, bo Hiperczytanie jest fundamentem wszystkiego, co robimy na co dzień. Podczas nauki tą metodą zauważam również zmiany

w koncentracji na innych polach na co dzień. Zwiększony poziom koncentracji i uwagi, jasny umysł itp. Przed kolejnymi studiami, zafundowałam sobie ten trening i wiem,

że podjęłam jedną z najlepszych decyzji

w swoim życiu. Kamil robisz MEGA WORK!! Dzięki <3"

Kilka słów o Autorze kursu

Kamil Dunowski

Przez ostatnie 10 lat cały czas zgłębiałem metody przyspieszania pracy umysłu, szybkości czytania, poprawy pamięci, koncentracji itd.


Przez te wszystkie lata sprawdziłem na własnej skórze wszystkie współczesne metody, przeczytałem setki badań naukowych, poznałem największych ekspertów z tej dziedziny - dziś śmiało mogę powiedzieć, że daję Ci tylko najmocniejsze narzędzia, za które ręczę całym sobą.


Szkoda Twojego czasu na to, abyś sam musiał przebijać się przez te stosy książek, które przerobiłem i po latach doszedł do tego samego - skoro daję Ci to od razu "na talerzu".


Jeśli obserwujesz mnie od dłuższego czasu to z pewnością wiesz, że nie dzielę się z Tobą żadnymi "tanimi nowinkami" tylko zawsze jest to rzetelna wiedza sprawdzona przeze mnie w mojej organizacji.

W ciągu ostatnich 7 lat stworzyłem ponad 1500 filmów edukacyjnych, poprowadziłem ponad 700 internetowych webinarów, tworzyłem programy szkoleniowe i edukacyjne dla firm i zespołów.


W moich szkoleniach online wzięły udział 8472 osoby (źródło: clickwebinar.pl), sam tylko kanał FitnessMózgu zdobył 684 430 wyświetleń (źródło: youtube.com).


Przez to, że zawsze stawiam na praktykę - przy zakładaniu kolejnej firmy, która zajmuje się produkcją filmów i animacji - zastosowaliśmy najmocniejsze narzędzia z Fitnessu Mózgu i w przeciągu roku doszliśmy do współpracy z największymi ekspertami w branży edukacyjnej, marketingowej i kilkoma światowymi korporacjami.


By dzielić się ideą Fitness Mózgu byłem zapraszany m.in. przez: Polsat, TVP, Polskie Radio, Empik, Brian Tracy International, TEDx...

Najlepsze rozwiązania edukacyjne

dla Ciebie i Twojej rodziny

Teraz masz wszystko, aby zrealizować Twój potencjał, uwolnić czas i zdobywać cenne umiejętności szybko i skutecznie.


Kliknij przycisk "Zamawiam"

aby zamówić kurs "Hiperczytanie"

Kamila Dunowskiego

Wartość kursu: 497 zł

Pełny kurs "Hiperczytanie", dzięki któremu będziesz mógł przeczytać dowolną książkę w 2-3h z wysokim poziomem zrozumienia i zapamiętania tekstu.


Pełny Trening Koncentracji, który pozwoli Ci się lepiej koncentrować, dzięki czemu będziesz bardziej wydajny we wszystkich dziedzinach swojego życia!


Zamawiając Hiperczytanie, otrzymasz:

Wygodny dostęp


Wygodny dostęp

z każdego urządzenia

na dedykowanej platformie

Multimedia


Komplet materiałów audio, video i tekstowych oraz gry przyspieszające umysł

Support


Wsparcie Kamila w razie potrzeby i dodatkowych pytań

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Dla kogo to jest?

Dla wszystkich osób, które chcą stać się bardziej produktywne, poświęcać mniej czasu na zrobienie tych samych rzeczy oraz dla tych, którzy mają problem z rozpraszaczami podczas pracy lub nauki.


Dla kogo to nie jest?

Zdecydowanie nie jest to coś dla ludzi, którzy myślą, że wystarczy zapłacić,

a wiedza sama zadziała.


Co jeśli mi się nie spodoba?

Daje Ci moją osobistą, 30-dniową gwarancję, że jeśli cokolwiek Ci się nie spodoba - zwrócę Ci wszystkie pieniądze bez poznawania przyczyny.


Jeśli nie zrozumiem lekcji, czy otrzymuje jakieś dodatkowe materiały do nauki?

Wszystkie lekcje są w formacie video, z możliwością wielokrotnego oglądania. Dodatkowo otrzymasz materiały w formacie pdf. Jednocześnie pamiętaj o tym, że masz do dyspozycji konsultacje z autorem kursu

(1 godzina w dowolnym momencie)

Co się wydarzy po złożeniu zamówienia i kiedy otrzymam dostęp?

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia - otrzymasz na e-maila, z którego składasz zamówienie: specjalny link oraz indywidualny kod, dzięki którym dokończysz proces aktywacji i otrzymasz dostęp do kursu. Te dane nie są generowane automatycznie, daj nam zatem 24h, abyśmy mogli dostarczyć Ci komplet danych! Jeśli produkt zamawiasz w dzień wolny - wszystkie dane dostępowe otrzymasz w najbliższym dniu roboczym :-)

© Wszelkie prawa zastrzeżone