Prawa Sukcesu tom 1

Legendarna książka Napoleona Hilla, która pomoże Ci ustalić Twój najważniejszy życiowy cel!

  • chcesz mieć wieczną motywację do działania?
  • chcesz mieć więcej energii na co dzień?
  • chcesz realizować swoje cele i marzenia?

Wpisz swojego maila poniżej i zdobądź zarówno ebooka jak i audiobooka ZA DARMO!

Superumysł / Określony cel główny

Pobierając e-booka wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Złote Myśli Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Kościuszki 1c (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności oraz Regulaminem. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

2

najważniejsze prawa

12

rozdziałów

210

stron

253

minuty audio

z tego ebooka

Czego się nauczysz

Jak pisze sam Napoleon Hill "kurs ten został stworzony dla poważnie myślących osób, które poświęcą co najmniej część swojego czasu sprawie odniesienia sukcesu w życiu". Oto najważniejsze korzyści, które odniesiesz po przeczytaniu książki:

4 stopniowa formuła

Która pozwoli Ci zająć się w życiu tym, co jest naprawdę ważne i co daje Ci najwięcej satysfakcji.

1

Który pomoże Ci zmienić swoje cechy i wytworzyć w sobie siłę charakteru.

Wieczorny rytuał

2

Określony cel główny

Może stać się tym, co uporządkuje Twoje życie i da Ci codzienną motywację i chęć do działania.

3

Czyli jak wyeliminować hamulce, które blokują Twóją podświadomość.

Superumysł

4

Poznaj opinie

naszych czytelników

Beata, psycholog

Cała seria Napoleona Hilla jest niesamowita. Stosując się do jego zasad naprawdę można osiągnąć w życiu wiele. Owszem, trzeba mieć do tego charakter i wiedzieć co się chce, ale tego Napoleon może nas też nauczyć. Polecam całą serię. I dziękuję za nią.

Nie mam tylko tych książek Napoleona Hilla, które są niedostępne. Gorąco polecam wszystkie XVI tomów "Prawa Sukcesu" - w bardzo prosty sposób opisane są prawa i dobrze podane na przykładach. Jeśli w roku albo w życiu miałbyś przeczytać tylko jedną książkę to polecił bym właśnie "Prawa Sukcesu"

Grzegorz Zdrojewski, przedsiębiorca

O autorze

poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller.


Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat.

Napoleon Hill

Potęga - jest jednym z trzech podstawowych przedmiotów ludzkich dążeń


POTĘGA ma dwa rodzaje – ten, który powstaje z koordynacji naturalnych praw fizyki, oraz ten, który powstaje z organizowania i klasyfikowania WIEDZY.


POTĘGA wyrastająca ze zorganizowanej wiedzy jest tą ważniejszą, ponieważ daje człowiekowi w posiadanie narzędzie, którym może zmieniać, przekierowywać i do pewnego stopnia okiełznać, i używać tej drugiej formy potęgi.

Zdobądź ebooka + audiobooka całkowicie za darmo!

POBIERAM TERAZ!