Jak długo już próbujesz coś zmienić w swoim życiu, a dalej tkwisz w tym samym miejscu?

  • czy jesteś zadowolony ze swojego związku?
  • czy jesteś zadowolony ze swojej sytuacji finansowej?
  • czy wykorzystujesz 100% swojego potencjału?

Jeśli odpowiedź na któreś z powyższych pytań brzmi "NIE", to podaj swojego e-maila poniżej, a prześlemy Ci informację, jak zamówić FIZYCZNĄ książkę, pokrywając tylko koszty przesyłki.

Mamy dla Ciebie książkę ZA DARMO!

Zamawiając książkę wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Złote Myśli Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Kościuszki 1c (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności oraz Regulaminem. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA!

5,89

średnia ocena w skali 1-6

17

praktycznych ćwiczeń

93

strony

144

minuty audio

z tej książki?

Czego się nauczysz

Ta książka powinna się stać Twym podręcznikiem życia – może nie jedynym, ale jednym z najważniejszych. Za każdym razem, gdy wybierasz sobie jakiś cel i decydujesz się naprawdę dążyć do jego osiągnięcia, powinieneś przerobić opisane ćwiczenia, co z pewnością pomoże Ci Twój sukces osiągnąć zarówno szybciej, jak i mniejszym kosztem.

Nowe możliwości

Otworzysz swój umysł na nowe możliwości, które każdego dnia pojawiają się wokół Ciebie

1

Dowiesz się, kim naprawdę jesteś i na co Cię stać.

Kim jesteś?

2

Nowy Ty

Odnajdziesz siebie od nowa, w takiej odsłonie w jakiej tylko sobie zamarzysz.

3

Dowiesz się, jak realizować cele, które sobie wyznaczyłeś.

Realizacja celów

4

Poznaj opinie

naszych czytelników

Kamil M.

Tak, ta książka zmieniła mój sposób myślenia i tego, jak teraz świat zewnętrzny wpływa na mój świat wewnętrzny. Nie sądziłem, że zadziała, że rady w niej zawarte będą, jak we wszystkich innych książkach dotyczących motywacji - chwilowy zapał i tyle. Tu jest inaczej, dlatego polecam tę książkę wszystkim, na których inni mają dość negatywny wpływ i chcą się na nich uodpornić.

Ta książka to inspirujący podręcznik z ćwiczeniami, dzięki którym krok po kroku możesz zrozumieć samego siebie, uświadomić sobie kim się jest, a przy odrobinie wysiłku zmienić własne myśli i co za tym idzie - swój wewnętrzny wizerunek. W wersji audio warto ją przesłuchać kilka razy i dobrze zrozumieć, zanim zacznie się przerabiać ćwiczenia.

Agata Kropiniewicz

Zdobądź książkę ZA DARMO - pokrywasz jedynie koszty przesyłki

CHCĘ KSIĄŻKĘ